Třetí místo

30.12.2010 23:31

Poslední zápas v kalendářním roce 2010 a zároveň poslední v 35. ročníku VII.112 ligy. Zápas začal pozvolna až na pár přesilovek se nebylo na co koukat až v 16. minutě David Hampl přihrál Cameronu Newmenovi a ten se v přesilové hře nemýlil ! , dvě minuty na to Udeřil Newman znovu tentokrát po asistenci Pompejusze  Roczena  a připsal si tak svůj 38 gól v letošním ročníku. Ve druhé třetině v 28. minutě se prosadil Pompejusz Roczen po asistenci Newmena , dvě minuty na to se zviditelnili hosté snižujícím gólem na 3:1 , Hynek Soukup ale pouze kosmeticky upravil skóre , konec zápasů si už králové pohlídali a tak zvítězili v sérii 2:1 a skončili v letošním ročníku na krásném vysněném třetím místě. Kouč kubis po zápase zářil spokojeností.