3. a 4. kolo

08.01.2011 15:37

Ve 3. kole ligy do Prahy přicestoval tým HC UNNIHOC Gůfuň team, od tohoto soupeře jsme nečekali příliš vyrovnaný zápas prohlásil před utkáním kouč kubis. A jak kouč řekl tak se stalo ze začátku se spíše oba týmy dostávali do tempa, ale ve švech směrech měli navrch domácí králové kteří v 12. minutě vstřelili první gól na 1:0 otevřel skóre zápasu Benjamin Higgins po asistenci Kohlera, poté přišla přesilovka kterou parádní střelou využil Pompejusz Roczen 2:0. Ve druhé třetině se v 30 minutě prosadil opět Pompejusz Roczen 3:0, a v 32. minutě na něj navázal obránce Ambrozy Cihož 4:0. Třetí třetina se odehrávala v duchu přesilovek králů, ovšem domácím borcům se nepodařilo využít ani jednu až v 59. minutě upravil konečný stav 5:0 Jakub Sedláček. HC PRAGUE KINGS x HC UNIHOC Gůfuň team,5:0,Střely-52:12,Vyloučení-0:8,Využití-1:0,Diváci-5256,Hvězdy- C.Gabriel, P. Roczen, V. Zahtňanský

Střelec Dvou gólů Pompejusz Roczen

Ve 4. kole králové odjeli na led týmu HC Kaliningrad. První gól vstřelil Pražský kanonýr Cameron Newman v 14. minutě 1:0, za tři minuty odpověděl domácí Tomáš Šipko 1:1 poté domácí hráči nevyužili přesilovku při vyloučení Bažanta. Ve druhé třetině se prosadil hned po 32 vteřinách opět C. Newman 1:2 a po 9. minutách přidal další trefu Benjamin Higgins 1:3. Do třetí třetiny doslova vlétli domácí a po 28 vteřinách snížili na rozdíl jediné branky 2:3, a po pěti minutách vyrovnali trefou Tomáše Šipka 3:3 poté jsme vyděli na obou stranách dobře sehranou přesilovku ale ani jednomu celku se nepodařilo vsítit branku. A tak muselo přijít na řadu prodloužení ve kterém v čase 60:52 C. Newman prokličkoval mezi domácími obránci a s přehledem zavěsil kotouč pod víko domácího brankáře a dokončil tím tak letošní první hattrick 3:4. HC Kaliningrad x HC PRAGUE KINGS, Střely-13:47, Vyloučení-2:2, Využití-0:0,  Hvězdy-C. Newman, B. Higgins, O. Smutný