11. a 12. kolo

26.01.2011 21:54

V 11. kole přijel na led králů tým HCC Makla. Zápas začal z pozvolna v 17. otevřel skóre Vilho Maljamaki  hned po přestávce se k němu přidal další Fin Hannu Mansikka 2:0. v 37. minutě na sebe dal vědět nejproduktivnější hráč ligy Cameron Newman kteréjo neuhlídala hostující obrana 3:0. Tři minuty po další přestávce neváhal se střelou Pompejusz Roczen a zvýšil na 4:0. v 57. minutě upravil na konečný stav Hannu Mansikka 5:0.

Střelec dvou gólů Hannu Mansikka

V pořadu 12. kola jeli králové na led týmu HC FRETKA. Na začátku se králům podařilo ubránit oslabení, po dvou minutách hry pět na pět se povedlo dostat domácí pod tlak z kterého vznikl první gól v nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval Pompejusz Roczen 0:1. Hosté se vážně ozvali až koncem třetiny gól do šatny vstřelil v čase 19:39 Valentýn Pospíchal 1:1. V 43. minutě se trefil ranou v přesilovce Vilho Maljamaki 1:2, v 47. minutě se objevil před bránou střelec Cameron Newmen a ani tentokrát se nemýlil 1:3. V 50. minutě domácí snížili na 2:3 zásluhou Federica Vidaleho králové ale dlouho neotáleli a v následující přesilovce zvýšili na dvou brankový náskok konkrétně Vilho Maljamaki 2:4 hosté už do konce zápasu nedovolili změnu skóre a tak jeli domu s kořistí tří bodů.